16MM Planetární Reduktor High točivý moment výbava Motor 2-Fáze 4-Vodič Přesnost Plnou Kovovou Převodovkou Servo Gear Krokový Motor

Výprodej!

16MM Planetární Reduktor High točivý moment výbava Motor 2-Fáze 4-Vodič Přesnost Plnou Kovovou Převodovkou Servo Gear Krokový Motor

|

SKU: w10586

Štítky: převodový motor s, dc moter, servo motor kit cnc, dlouho worm gear motor, rc servo, posílení převodový motor, krokový motor 12 v, t30 torx, převodovka reverzní, dc vysoký točivý moment motoru.

106.18 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

PRO všechny kupující přátelé: Krokový motor vyžaduje stepper motor driver board do práce!Odkaz níže je multi-funkční stepper motor driver board.Ve snaze ušetřit váš čas přepravy, je doporučeno, aby se koupit dohromady.

Specifikace :

1.Motor průměr: 20mm

2.Převodovka průměr: 22mm

3.Výstupní průměr hřídele: 3mm (dual ploché pozici 2.95 mm)

4.Celková délka: 55mm (motor+převodovka)

5.Výstupní délka hřídele: 15mm

6.Zapojení: 2-fázové 4-vodičové

7.Krok úhel: 18 °

8.Převodový poměr: o 71.7/1

9.Výstupní hřídel úhel krok: o 0,25 stupně

10.Krokový motor vnitřní odpor: 9.5 ohmů

[email protected] zkratový proud:0.58 Na

12.Hmotnost: 80g

13.Tipy: Máme také nedostatek více dat pro tento motor,takže jsme schopni poskytnout technickou podporu.

Ocas motor má dva silné magnety neodym železné bór.Magnetické pole by měly být použity, aby se smysl IC signál.Když se motor otáčí jednou, výstupy, dva pulzní signály.Protože snížení poměru planetové převodovky je 1:64, takže když výstupního hřídele Po revoluci, 128 pulzní signály jsou na výstupu.Když jsme ji používat jako obyčejný dvě-fáze čtyři-drát posílení planetární zaměřené motor, můžeme ignorovat zpětnou vazbu, ovládání a přímo řídit dvě-fáze čtyři-drát z motoru, a to může být použit normálně.Výstupní hřídel motoru je pevně s dvojitým kuličkovým ložiskem, a to může být vidět, že použití motoru je v místě s velmi přísné požadavky.

Demontovat přesnost krokování planetární snížení motoru.Motor má dvě fáze čtyři-drát 20 MM krokový motor se zpětnou vazbou na zádech.Redukční převodovka je celokovová planetová redukční převodovka.Třístupňové planetové převodovky je zpomalil.Výstupní hřídel je dvojitá kuličková ložiska umístění trubice je ve vzpřímené poloze, a zpracování je vynikající.Původně high-end přesné elektronické komponenty použité v satelitní zařízení byly použity, takže zpětná vazba řízení je potřeba později.

Balení Obsahuje:

Motor x 1ks

Specifikace

 • Certifikace: ROHS
 • Typ: Permanentní Magnet
 • Přídržný Moment: Není jasné
 • Původ: KN(Původu)
 • Číslo Modelu: 20mm Zařízení Krokového Motoru
 • Proud / Fáze: Není jasné
 • Fáze: 2
 • Krok Úhel(stupně): 18
 • stav: používá

3 Recenze 16MM Planetární Reduktor High točivý moment výbava Motor 2-Fáze 4-Vodič Přesnost Plnou Kovovou Převodovkou Servo Gear Krokový Motor

 1. Neket666 – 2021-02-10

  Motor as described. It would be helpful to to have a detailed photo of the magnetic sensor IC with readable part number.

  5 / 5

 2. Tantan153 – 2020-10-28

  All ok many thanks

  5 / 5

 3. Volkovaln33 – 2020-12-01

  The parcel reached quickly enough, but long sent and combined with orders from other stores. I have not checked the work yet.

  5 / 5

Přidat recenzi

Související produkty