Digitální LCD Teploměr, Vnitřní / Venkovní Elektronický Teploměr s Vlhkoměr, meteostanice, Hodiny, HTC-1 a HTC-2

Výprodej!

Digitální LCD Teploměr, Vnitřní / Venkovní Elektronický Teploměr s Vlhkoměr, meteostanice, Hodiny, HTC-1 a HTC-2

|

SKU: w10672

Štítky: pros meteorologické stanice, stanice meteo sans fil misol, kulatý digitální meteorologické stanice, hračky pro kočky, fanju fj3378, thermomet, vlhkoměr sauna, Baldr, stanice počasí, mi teploměr vlhkoměr.

123.66 Kč 95.30 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Poznámka: baterie z výrobku bylo odstraněno, prosím, buďte opatrní, pokud si mysli!

Použití baterie: AAA1.5V 1 bod

HTC-1 Thermohygrometer Uživatelská Příručka

Teplota rozsah měření: -50℃~70℃ Měření teploty přesnost: ±1.0℃ (1.8) Teplotní rozlišení: 0,1°C (0,2) Vlhkost rozsah měření: 10%RH~90%RH.Vlhkosti přesnost měření: ±5% (30%-70%) ±7% (jiné), Toto musí být vysvětleno.To znamená, že pokoj je velmi suchý, a jeho chyba se stane větší, když tam je téměř žádná vlhkost.Vlhkost vzduchu není tak přesné, jak je teplota plus nebo minus 1 stupeň, což je nemožné i v laboratoři.Dítě je dostačující pro domácí měření vlhkosti, musí být mnohem přesnější než ten na zvlhčovač vzduchu!Toto je pouze pro použití v domácnosti, to nám řekne, zda vnitřní potřeby zvlhčování nebo odvlhčování, jako strážce své zdravé pokoj Bože, to je zcela kompetentní!

Stroj je připraven k použití. 2. Tlačítko function (REŽIM) přepnout mezi hodiny a budík režim zobrazení/nastavit aktuální čas, budík, 12 nebo 24 Hodinový systém, datum (ADJ) nastavte hodnotu nastavte položku; (PAMĚŤ) zobrazení na nejvyšší / Nejnižší teplota vlhkost hodnota/vymazat paměť nejvyšší/nejnižší teplota, hodnota vlhkosti vzduchu; (℃/o) přepnutí jednotky teploty na ° c (Celsius) nebo (Fahrenheit) displej; (RESET) vymazání všech nastavení/hodnot v paměti a vrátí se do výchozí stav. 3. V počátečním stavu, stiskněte a podržte tlačítko (MODE) po dobu 1 sekundy, minuty aktuálního času začnou blikat, stiskněte tlačítko (ADJ) Nastavit počet minut, stiskněte tlačítko (MODE) plynule nastavit "clock", "12/24" a "měsíc (M)", "Den (D)" 4. V běžném režimu hodin (dva body mezi hodiny a minuty blikat jednou za sekundu) přepnutí zobrazení na alarm Clock mode (dva body mezi hodiny a minuty ne flash), stiskněte tlačítko (ADJ) v této době na přepínač "alarm" (Alarm)funkce/"Hodinové měření času" () funkce zapnutí a vypnutí, stiskněte tlačítko (MODE) po dobu 2 sekund, můžete nastavit Nastavte čas upozornění a aktivovat "Hodinový Čas" funkce současně, a () se zobrazí symbol. 5. V režimu alarmu, pokud není v provozu, bude automaticky vrátí aktuální hodiny po jedné minutě.Základní dovednosti: Teplota/vlhkost zobrazení ℃/ teplotní spínač displej Nejvyšší/nejnižší teplota, vlhkost vzduchu funkce paměti 12/24 hodin hodiny Hodinové měření času funkce Denní alarm funkce Kalendář, zobrazení funkce Metoda operace: 1. Zatlačte baterii dveře otevřené ve směru uvedeném na zadní straně přístroje, vyjměte baterie distanční, a pak znovu nainstalujte baterii dveře.Stiskněte jednou v této době (ADJ) Přepněte na zobrazení kalendáře, automaticky se vrátit na aktuální hodiny, po 3 sekundách, stiskněte tlačítko MAX/MIN tlačítko, displej teploty/vlhkosti Maximální hodnota od posledního JASNÉ. 6. Stiskněte tlačítko (MEMORY) pro zobrazení maximální hodnoty (MAX) a minimální hodnota (MIN) zpaměti teploty/vlhkosti, stiskněte a podržte (PAMĚŤ) maximální/minimální hodnota paměti může být zrušeno více než 2 sekundy.Opatření: 1. Prosím, stiskněte tlačítko (RESET) jednou (na zadní části stroje) při použití/výměna baterie pro první čas; 2. Pokud zařízení má nějaké vady, prosím, stiskněte tlačítko (RESET) jednou 3. Prosím, dejte ji zpět poté, co baterie je vyčerpána. 4. Nyní tlačítko bylo změněno na pravém dolním rohu.

Specifikace

  • Typ Produktu: Teploměry
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: Digitální LCD Teploměr,
  • Typ: Domácí Teploměry
  • Teploměr Typ: Digitální

1 Recenze Digitální LCD Teploměr, Vnitřní / Venkovní Elektronický Teploměr s Vlhkoměr, meteostanice, Hodiny, HTC-1 a HTC-2

Přidat recenzi

Související produkty