Dospělých Mužů Halloween S Kapucí Šaty Kostlivec, Smrtka Kostým Ducha Joker Catsuit Černé Zla, Smrti, Děsivé Cosplay Oblečení Hrůza

Výprodej!

Dospělých Mužů Halloween S Kapucí Šaty Kostlivec, Smrtka Kostým Ducha Joker Catsuit Černé Zla, Smrti, Děsivé Cosplay Oblečení Hrůza

|

SKU: w225

Štítky: brnění chlapec, caterpillar oblek, smrtka, kukla ghost, výzdoba, kostra, horor kostra, cirkus tričko, REAPER, kombinéza latex, Latex.

476.73 Kč 414.69 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Hadřík Velikost Dat: Styl 1

Průměrná Velikost,vhodné pro výšku 165-180 cm/5'6"-6'. Styl 2

M ,poprsí 95cm/38",v pase 90 cm/36",délka 179 cm,vhodné pro výšku 165-175cm/5'6"-5'10".

L ,poprsí 98 cm/39",v pase 93 cm/37",délka 181cm,vhodné pro výšku 172-185cm/5'8"-6'2". Funkce:

-Kostra, vzor plné oblečení.

-Unikátní krejčí styl,fantastický efekt na halloween.

-Styl 1 kompletní set obsahuje župan uvnitř+šál venku.

-Styl 2 kompletní sadu inlucde kombinéza jen..

-Bezplatné přepravy do většiny zemí. Photo Show:

Zásilka

Řadu shipmemt optiones k dispozici v závislosti na vašem požadavku o cenu a čas dodání. DHL,UPS,Fed-Ex trvat 3-7 pracovní dny obvykle, pro většinu zemí,extra express došlo. Ali Express Standardní zásilky a E-paket doručení trvat 15-30 pracovních dnů a zdarma doručení do USA,Kanady, Ruska,Západní Evropy. EMS trvat 5-20 dnů a dodání do 98 zemí z Číny. China Post oridinary & regiestered Letecky trvat 15-45 dnů s bezplatnou přepravu ,některé vzdálené oblasti mají platit sur-poplatky.

P. S: Brazílie celní vyžadovat daňové IDENTIFIKAČNÍ číslo (CPF nebo CNPJ),pls poznámka v objednávce spolu s dodacím info.

Návrat A Náhrada Politiky Poznámka:

1.Zkontrolujte zásilku v případě poškození balení a zajištění zboží uvnitř non-poškozen během přepravy , nebo to může být považováno položky držel původního stavu po podpisu,pak teprve ostatní pohledávky zahrnují závady v jakosti a nesprávnou položku zásilka přijata.

2.Kontaktujte nás a pošlete fotky jako důkaz ihned do 5 dní, pokud jakýkoli problém s kvalitou došlo po podpisu,budeme dělat rozhodnutí a řešit to pro vás jako vývojový diagram ukázal výše,v případě, že problém kvality potvrdil, nebo špatné velikosti, které jste obdrželi ((není stejná s vaší objednávkou) .Za datum uzavření,receipent nutné poslat originální oblečení a příslušenství (non-prát a umělé poškození) zadní s nábojem dodací náklady.

3.Návrat a náhrada politiky není rozhodné, které bude způsobeno vyšší mocí, věci a zpoždění v místní celní speciálně v rušné nákupní sezóny nebo celní politiku změnil.

4.Pohledávky, které nejsou přijaty v níže situaci , zpoždění pro špatné receipent adresa,poštovní / zip kód,mobilní telefon a nikdo podepsat pro balíček za pár týdnů. usilujeme o to, aby vám připomněla tím, že pošlete mail nebo zprávu, dokud jsi to.

FAQ :

1.Jsou tam barevné aberace ve srovnání s fotek ukazuje v obchodě?

Ano,v takovém případě možná existuje něco jako výsledek monitorování a zářiče prostředí, když jsme se vzít fotoaparát.

2.Jsem prodejce nebo distributora,může to být možné pro drop zásilku?

Ano,jen ujistěte se, že dát instrukce a nechat správnou dodací údaje přijímače.

3.Sledování informací je k dispozici po doručení zásilky?

E-Paket / EMS / China Post Registrované Mail / Ali Express Standard Shiping A Premium zásilka / Singapore Post 4PX a nejvíce zvláštní trasy,DHL/UPS/FED-Ex také k dispozici pro sledování info,ale China Post oridinary mail a další metody Post není k dispozici pro sledování jednou zásilku z Číny.

Specifikace

  • Pohlaví: Unisex
  • Název Oddělení: Dospělé
  • Téma: smrtka
  • barva: Jak je znázorněno
  • Set Obsahuje: Župan+Šál
  • Velikost: One size
  • Materiál: Rayon
  • Značka: FancyQube

0 Recenze Dospělých Mužů Halloween S Kapucí Šaty Kostlivec, Smrtka Kostým Ducha Joker Catsuit Černé Zla, Smrti, Děsivé Cosplay Oblečení Hrůza

Přidat recenzi

Související produkty