WIFI Termostat Regulátor Teploty Regulátor Vlhkosti Teplota Výstupní Dual Relé Pymeter inkubátoru Vlhkosti vzduchu regulátor

Výprodej!

WIFI Termostat Regulátor Teploty Regulátor Vlhkosti Teplota Výstupní Dual Relé Pymeter inkubátoru Vlhkosti vzduchu regulátor

|

SKU: w669

Štítky: inteligentní termostat, ovládání teploty, termostat wifi, vlhkoměr wifi, nálepka zeď, thermomet, teploty mrazničky wifi, INKBIRD, stc3028, teplota vlhkost controll.

1 449.81 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Přehled

S Wi-Fi funkce, teplota a vlhkost vzduchu dálkové monitorování a ovládání může být realizováno prostřednictvím APLIKACE, stejně jako dálkové nízké/vysoké vlhkosti vzduchu alarm APP tlačit. To také může běžet nezávisle na Wi-Fi po instalaci.Vybavena integrovaným teploty-čidlo vlhkosti, je schopen ovládat jak vytápění/chlazení, zařízení a zvlhčovače/ odvlhčovače mezitím, nebo samostatně. To je široce používán v distribuční skříně, vytvrzovací stodoly, sýpka, sklad, skleník, stroj, pokoj, plemeno, a textilní průmysl atd.

Hlavní Rysy APLIKACE, vzdálené monitorování a zobrazení aktuální Teploty a Vlhkosti vzduchu, ON/OFF, Teploty a Vlhkosti, Vysoké/Nízké Vlhkosti Limit, Může běžet nezávisle na Wi-Fi, ovládání off-line; Můžete dálkově nebo na místě, ruční Vypnutí/Zapnutí výstupu(pokud není dosáhnout nastavení hodnoty); Duální výstup, jeden ovládací prvek teploty, další kontrolu vlhkosti; Každý výstup může ovládat zařízení pro vytápění nebo chlazení, zvlhčování nebo odvlhčování; Dálkové signalizace pro Nízké/Vysoké Vlhkosti prostřednictvím APLIKACE push; Nastavení jsou zachována i při vypnutí.

Specifikace

Teplotní Rozsah: -40°C~85°C

Vlhkost Rozsah: 0~99.9%

Teplotní Rozlišení: 0,1°C

Přesnost Teploty: ±1°C

Vlhkosti Rozlišení: 0,1%

Vlhkost Přesnost: ±3%

Příkon: 220VAC, 50/60Hz

Výstup Napájení: 220VAC, MAX 10A

Regulátor Rozměr: 210x55x40 mm

Snímač, Kabel: 2 m / 6.56 ft

Vstupní Napájecí Kabel: 1,35 m / 4.5 ft

Funkce

Odvlhčování(Chlazení) Režim: je-Li NA Vlhkost(Teplota) > OFF Vlhkost vzduchu(Teplota), to je na Odvlhčování(Chlazení) Režim, socket1(2) napájení, když aktuální Vlhkosti(Teploty) >= O Vlhkosti(Teploty), vypnutí při aktuální Vlhkosti(Teploty) Zvlhčování(Topení) Režim: je-Li NA Vlhkost(Teplota) = OFF Vlhkost vzduchu(Teplota).

Manuální Zapnutí/Vypnutí:

Návod Na: když socket1(2) nemá žádnou moc, a ne dostat se Z Vlhkosti(Teploty), stiskněte tlačítko WI-fi(M) klíč k zapnutí a vypnutí, když MIMO dosah Vlhkosti(Teploty).

Ruční Vypnutí: když socket1(2) má moc, a ne dostat se Z Vlhkosti(Teploty), stiskněte tlačítko WI-fi(M) klíč k vypnutí a zapnutí, když dosáhnout NA Vlhkosti(Teploty).

Pokyny pro Nastavení WIFI

Přidat Zařízení Do Aplikace Inteligentní Život

1. Hledání a instalace "Inteligentní Život", prostřednictvím APP Store.

2. Spuštění "Smart Life" app a zaregistrovat účet s telefonním číslem nebo e-mailovou adresu a přihlašovací aplikace.

3. Po regulátor energie pro první čas, je to v rámci nastavení WI-FI režim jako výchozí. Kontrolka 1 bliká rychle.

Poznámka: Pokud potřebujete, aby re-konfigurace zařízení, stiskněte a podržte tlačítko "WI-fi" klíč před zapnutím regulátoru, dokud oba Ukazatel 1 Ukazatel 2 blikat rychle. Pokud se nepodaří přidat zařízení, zkusit Režim Kompatibility: stiskněte a podržte tlačítko "M" klíč před zapnutím, než se oba Ukazatel 1 Ukazatel 2 pomalu blikat, a vyberte Režim Kompatibility přidat zařízení do APLIKACE.

4. V APLIKACI, klepněte na ikonu"+", zvolte "Switch(Wi-Fi)",

klikněte na "Potvrdit indikátor rychle blikat".

5. Vyberte Wi-Fi a zadejte správné heslo k Wi-Fi, a klikněte na tlačítko "Potvrdit".

6. Připojení Nyní! Prosím, vyčkejte min a ujistěte se, že telefon a zařízení jsou co nejblíže k routeru, jak je to možné.

7. Po úspěšném přidat, přejmenovat zařízení a spusťte nastavení regulátoru.

Specifikace

 • Velikost Displeje: 2.0 - 3.9 Cm
 • Max. Měření Teploty: 70°C - 99°C
 • Styl: Postavení a Zavěšení na Zeď
 • Typ: K
 • Použití: Průmyslová
 • Délka Kabelu: 2M
 • Napájení Typ: Nabíječka
 • Typ Displeje: Digitální
 • Značka: Pymeter
 • Číslo Modelu: PY-W19TH
 • Teorie: Regulátor Teploty

1 Recenze WIFI Termostat Regulátor Teploty Regulátor Vlhkosti Teplota Výstupní Dual Relé Pymeter inkubátoru Vlhkosti vzduchu regulátor

 1. Vasilisovaenuzet – 2020-08-18

  i should order two . super

  5 / 5

Přidat recenzi

Související produkty